KHARKIV INTERNATIONAL MARATHON Назад к мероприятию →

Номер
Имя
Пол
Страна
Город
Клуб
1554
Євген Рудь
М
Україна
Харків
1553
Taras Taranenko
М
Україна
Київ
1552
Артур Толстов
М
Україна
Харьков
1551
Олег Ростовцев
М
Україна
Харкiв
1550
Олег Кирсанов
М
Україна
Харьков
1547
Сергій Каменський
М
Україна
Харків
Chameleon
1546
Сергій Первєєв
М
Україна
Дніпро
PerS
1543
Nataliia Solop
Ж
Україна
Київ
Run21
1542
Олександр Швачка
М
Україна
Харків
1541
Куваріна Анна
Ж
Україна
Харків
Sigma Software
1540
Мищенко Катерина
Ж
Україна
Харків
Sigma Software
1539
Селезнев Илья
М
Україна
Харків
Sigma Software
1538
Сахаров Антон
М
Україна
Харків
ВИС
1537
Нестеренко Иван
М
Україна
Харків
ВИС
1536
Липовый Григорий
М
Україна
Харьков
King
1535
Лебединский Антон
М
Україна
Харьков
Металист
1534
Волобуева Анастасия
Ж
Україна
Харьков
Металист
1533
Данило Голота
М
Україна
Київ
RUN21
1532
Кирилл Яблоков
М
Україна
Харків
MedeAnalytics
1531
Роман Фиголь
М
Україна
Харків
MedeAnalytics
1530
Сергей Волох
М
Україна
Харків
MedeAnalytics
1529
Гайдар Дарья
Ж
Україна
Харьков
LOGITY
1528
Тарасенко Егор
М
Україна
Харьков
LOGITY
1527
Проценко Андрей
М
Україна
Харків
ArtJoker
1526
Мельниченко Александр
М
Україна
Харків
ArtJoker
1525
Олег Черкашин
М
Україна
Харків
1524
Дмитрий Бабаев
М
Україна
Харьков
1523
Микола Романишин
М
Україна
Харків
1522
Сергій Захарчук
М
Україна
Харків
1521
Михайло Гусак
М
Україна
Харків
1520
Осадчий Сергей
М
Україна
Харьков
1519
Руслан Буханець
М
Україна
Київ
Основа бігу
1518
Семенихін Данило
М
Україна
Харьков
1518
Василь Ролін
М
Україна
Харків
Нижний Стамбул
1517
Роман Алімаскін
М
Україна
Харків
Мармур
1516
Андрей Яицкий
М
Україна
Харьков
1515
Давид Агаронян
М
Україна
Харьков
1514
АЛЕКСАНДР ПРИХОДЬКО
М
Україна
Харків
Марафон
1513
Малиновский Павел
М
Україна
Харків
Genpro
1512
Олександра голубь
Ж
Україна
Харьков
1511
Буряк Игорь
М
Україна
Харків
СК "АТО*М"
1510
Козаков Александр
М
Україна
Харків
СК "АТО*М"
1509
Степурский Андрей
М
Україна
Харків
СК "АТО*М"
1508
Портнов Александр
М
Україна
Харків
СК "АТО*М"
1507
Валерия Белявская
Ж
Україна
Харьков
KingBanda
1506
Богута Виталий
М
Україна
Харьков
1505
Ткаленко Андрей
М
Україна
Харків
СК «АТО*М»
1504
Кенарев Сергей
М
Україна
Днепро
1503
Людмила Солом’яна
Ж
Україна
Київ
Squad UA Runners
1502
Віталій Сухомлин
М
Україна
Кам'янське
Green Panda Games
1501
Ігор Свириденко
М
Україна
КиЇвська обл., Вишневе
1500
Сергей Бачиш
М
Україна
Харьков
1499
Olga Chaykina
Ж
Україна
Харків
Maximum CrossFit
1498
Олександр Птишник
М
Україна
Харків
1497
Максим Пустинніков
М
Україна
Дніпро
1496
Надир Османов
М
Україна
харкiв
1495
Павло Книш
М
Україна
Харків
1494
Игорь Половинка
М
Україна
Харьков
1493
ІВАН Улезько
М
Україна
Kharkiv.
1492
Евгений Слынько
М
Україна
Харьков
Макарономонстроподданые
1491
Наталія Дюкарєва
Ж
Україна
Харків
Chameleon
1490
Олег Пряхін
М
Україна
Краматорськ
MILATI
1489
Олексій Близнюк
М
Україна
Краматорськ
MILATI
1488
Володимир Яблонський
М
Україна
Харків
1487
YULIYA Kolodkevich
Ж
Білорусь
Минск
1486
Михайло Білик
М
Україна
Харків
Infopulse
1485
Ольга Каширіна
Ж
Україна
Харків
1484
Сергей Хижняк
М
Україна
Харьков
1483
Наталія Новосельська
Ж
Україна
Харків
Chameleon
1482
Екатерина Швец
Ж
Україна
Харьков
1481
Анастасія Вавілова
Ж
Україна
Харків
Chameleon
1480
Володимир Волошан
М
Україна
Харкiв
Dokuch trail
1479
Robert Lincolne
М
Ангілья
London
ivy tech
1478
Олена Калюжна
Ж
Україна
Харків
1477
Анна Мірошко
Ж
Україна
Сімферополь
Seagull academy
1476
Денис Бурлаков
М
Україна
Харьков
VEDA
1475
Сергій Кудей
М
Україна
Харків
1474
Олексій Мармо
М
Україна
Конотоп
Tristars
1473
Кирилл Колесников
М
Україна
Kharkov
1472
Лук'ян Старов
М
Україна
Дніпро
1471
Михайло Горлач
М
Україна
Харків
1470
Анна Горлач
Ж
Україна
Харків
Team404
1469
Влад Гуренко
М
Україна
Харків
1468
Удалов Володимир
М
Україна
Харків
SSA group
1467
Олексій Топчій
М
Україна
Рубіжне
1466
Сергій Сибіркін
М
Україна
Харків
Марафон- клуб ХАРКІВ
1465
Кирило Півень
М
Україна
Харків
1464
Євген Качанов
М
Україна
Харків
1463
Артем Ходаш
М
Україна
Харків
1462
Вікторія Підкопай
Ж
Україна
Харків
1461
Ілля Нарижний
М
Україна
Харків
Бінго!
1460
Дмитро Нестеров
М
Україна
Харків
1459
Максим Гребенюк
М
Україна
Харьков
phoenix_sport_club_
1458
Панасюк Тарас
М
Україна
Харьков
Строй Сити
1457
Бондаренко Виталий
М
Україна
Харьков
Строй Сити
1456
Шараев Евгений
М
Україна
Харьков
Строй Сити
1455
Нечай Тарас
М
Україна
Харьков
Строй Сити
1454
Кобзар Максим
М
Україна
Харьков
Строй Сити
1453
Стрємоухов Дмитро
М
Україна
Харьков
Строй Сити
1452
Кусакін Олександр
М
Україна
Харьков
Строй Сити
1451
Діденко Володимир
М
Україна
Харьков
Строй Сити
1450
Коваленко Віталій
М
Україна
Харьков
Строй Сити
1449
Жупинас Валентин
М
Україна
Харьков
Строй Сити
1448
Керея Евгений
М
Україна
Харьков
Строй Сити
1447
Микола Литвинчук
М
Україна
Харків
1446
Станіслав Захаренко
М
Україна
Дніпо
1445
Ярослав Олейник
М
Україна
Харків
CHI Software
1444
Никитенко Ксения
Ж
Україна
Харків
CHI Software
1443
Яков Ваколюк
М
Україна
Харків
CHI Software
1442
Нина Кривонос
Ж
Україна
Харків
MobiDev
1441
Гуляев Дмитрий
М
Україна
Харьков
ZONE3000
1440
Кравцов Артем
М
Україна
Харків
ТЕХНОЁЖ
1439
Serhii Romanov
М
Україна
Харьков
ZONE3000
1438
Александра Костенко
Ж
Україна
Харьков
ZONE3000
1437
Олег Опрышко
М
Україна
Харьков
ZONE3000
1436
Yuriy Pashchenko
М
Україна
Харьков
ZONE3000
1435
Илья Супрун
М
Україна
Харьков
ZONE3000
1434
Олена Ткачова
Ж
Україна
Сєвєродонецк
1433
Ігор Кременський
М
Україна
Харків
1432
Павел Четвериков
М
Україна
Харьков
1431
Максим Ієвлєв
М
Україна
Харків
Squad UA Runners
1430
Oльга Пєшкова
Ж
Україна
Харків
Phoenix
1429
Dmytro Olkhovskyi
М
Україна
Kharkiv
Squad UA Runners
1428
Павел Галин
М
Україна
Харьков
Big Brain
1427
Дмитро Скорбенко
М
Україна
Харків
Phoenix SC
1426
Юлия Балабуха
Ж
Україна
Харків
1425
Денис Вьюнник
М
Україна
Харьков
1424
Sergey Belenkiy
М
Україна
Полтава
NewRunClub
1423
Михаил Лысенко
М
Україна
Харків
Cloud Works
1422
Євген Бабошин
М
Україна
Сумы
1421
Олександр Капуста
М
Україна
Полтава
Selfservice
1420
Олег Лобач
М
Україна
Полтава
Selfservice
1419
Єлизавета Острянська
Ж
Україна
Харкiв
1418
Мар'яна Пінчук
Ж
Україна
Харьков
Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба
1417
Iryna Bilenka
Ж
Україна
Kyiv
KIT
1416
Viacheslav Ustimenko
М
Україна
Харків
Icon.Partners
1415
Данило Плєхов
М
Україна
Харків
1414
Роман Самолюк
М
Україна
Харків
В/Ч 3005
1413
Евген Попов
М
Україна
Харків
1412
Павло Василенко
М
Україна
Харьков
1411
Едуард Катіон
М
Україна
Харків
Phenix
1410
Виктор Сотников
М
Україна
Чугуев
1409
Олег Сосновый
М
Україна
Харків
1408
Александр Нежид
М
Україна
Харьков
Metalist
1407
Дмитро ГРИЗОДУБ
М
Україна
Харків
KIT
1406
Мария Голота
Ж
Україна
Киев
RUN21
1405
Максим Путря
М
Україна
Харків
Apriori
1404
Максим Кострубяк
М
Україна
Харків
Metalist
1403
Игорь Гемпель
М
Україна
Запорожье
Gastro Athletics
1402
Конотоп Роман
М
Україна
Харьков
STALEKS
1401
Ларьов Дмитро
М
Україна
Харків
vilmate
1400
Верещагина-Иваницкая Елена
Ж
Україна
Харків
vilmate
1399
Повертайленко Евгений
М
Україна
Харків
P2H
1398
Бусел Ярослав
М
Україна
Харків
P2H
1397
Никита Сухоносенко
М
Україна
Запорожье
Gastro athletics
1396
Ольга Борщева
Ж
Україна
Харьков
1395
Дмитрий Кутя
М
Україна
Мерефа
1394
Ольга Калініна
Ж
Україна
Харків
1393
Грушевський Михайло
М
Україна
Дніпро
1392
ХРАНОВСЬКИЙ АНТОН
М
Україна
ХАРКІВ
ADIGART
1391
Андрій Ковальчук
М
Україна
Харків
1390
Егор Борсук
М
Україна
Харьков
Colotune
1389
Никита Палашинский
М
Україна
Харьков
Colotune
1388
Сергей Квитка
М
Україна
Харьков
DBG
1387
Дмитрий Авакин
М
Україна
Харьков
1386
Едуард Чінін
М
Україна
Харків
КІТ
1385
Павло Лисенко
М
Україна
Харків
1384
Дмитро Дрокін
М
Україна
Харків
1383
Ангелина Исакова
Ж
Україна
Днепр
1382
Анюта Полевикова
Ж
Україна
Лозовая
1381
Микола Швечиков
М
Україна
Луганск-Харьков
1380
Степанян Артур
М
Україна
Харьков
1379
Игорь Омелянский
М
Україна
Мариуполь
1378
Ивашина Антон
М
Україна
Мариуполь
1377
Коля Хомяков
М
Україна
Харьков
Привалова- ран
1376
Розалiя Черкас
Ж
Україна
Харкiв
1375
Симбирский Виталий
М
Україна
Харьков
1374
Євгеній Павліченко
М
Україна
м. Одеса
1373
Дмитро Заполочний
М
Україна
Богодухів
1372
Евгений Сафонов
М
Україна
Харків
Винный бар
1371
Олександр Косенко
М
Україна
Харків
1370
Олексій Соколов
М
Україна
Харків
1369
Костянтин Левченко
М
Україна
Лозова
1368
Владимир Коноплин
М
Україна
Харьков
1367
Кирилл Вильженко
М
Україна
Харків
Promodo
1366
Evhenii Shovkovyi
М
Україна
Kharkiv
Grid Dynamics & DAXX
1365
Андрей Загоскин
М
Україна
Kharkiv
Grid Dynamics & DAXX
1364
Vadym Nekhai
М
Україна
Kharkiv
Grid Dynamics & DAXX
1363
Yana Muntianu
Ж
Україна
Kharkiv
Grid Dynamics & DAXX
1362
Миша Лидовский
М
Україна
Харків
AgileEngine
1361
Maryna Fedina
Ж
Україна
Shostka
1360
Андрій Громаков
М
Україна
м. Слов‘янськ
Kentura
1359
Радмила Калинина
Ж
Україна
Харьков
Винный бар
1358
Антон Кудряц
М
Україна
Харьков
1357
Павел Бобрынцев
М
Україна
Харьков
Динамо Харьков
1356
Александр Пчела
М
Україна
Харьков
1355
Александр Ковалев
М
Україна
Сватово
RDX
1354
Сергій Нещенко
М
Україна
Харків
1353
Микола Браславець
М
Україна
Харків
1352
Руслан Писаненко
М
Україна
Харків
1351
Анна Редька
Ж
Україна
Харьков
1350
Марія Чернуха
Ж
Україна
Київ
1349
Олександр Звенигородський
М
Україна
Київ
1348
Даниил Духанин
М
Україна
Харків
Сам себе толпа
1347
Артур Севоян
М
Україна
Харьков
Team404
1346
Марія Мельник
Ж
Україна
Харків
RDX
1345
Андрей Мельник
М
Україна
Харьков
RDX
1344
Степан Дмитрієв
М
Україна
Сєвєродонецьк
Severodonetsk Runday
1343
максим савченко
М
Україна
Харків
1342
Олександр Полоницький
М
Україна
Харків
Gym4Fit Saltovka
1341
Анастасія Сирих
Ж
Україна
Харків
1340
Олег Яковенко
М
Україна
Харьков
1339
Максим Емленинов
М
Україна
Харьков
ITSyndicate
1338
Anastasiia Palashynska
Ж
Україна
Харків
PlanIT
1337
Evgeniy Aksenov
М
Україна
Харків
PlanIT
1336
Андрей Товстокор
М
Україна
Харків
Promodo
1335
Роман Вилявин
М
Україна
Харків
Promodo
1334
Дьяконов Алексей
М
Україна
Харків
Hyperion Tech
1333
Олександр Письмак
М
Україна
Полтава
1332
Виктор Краснобородько
М
Україна
Харьков
1331
Микола Штофель
М
Україна
Днепр
SwimmStream Dnipro
1330
Даниил Пугачев
М
Україна
Харьков
1329
Юрій Яшунін
М
Україна
Харків
Scalarr
1328
Олена Форінко
Ж
Україна
Харків
Chameleon
1327
Dilgam Gadzhiev
М
Україна
Київ
МасюкTeam
1326
Андрій Внуков
М
Україна
Харків
КСО Мухомор
1324
Кузовенко Ярослав
М
Україна
Харьков
Phoenix Sport Club
1323
Марина Безкоровайна
Ж
Україна
Київ
1322
Денис Озеров
Ж
Україна
Харьков
Хамелеон
1321
Бувалец Ярослав
М
Україна
Харьков
1320
Руслан Первашов
М
Україна
Харьков
1319
Александр Жуков
М
Україна
Харьков
AnyforSoft
1318
Александр Бонатский
М
Україна
Ровно
AnyforSoft
1317
Махмуд Эль Джардали
М
Україна
Харків
Сиди М
1316
Сергей Коробов
М
Україна
Харків
Сиди М
1315
Катерина Дерека
Ж
Україна
Харків
Resolute Logistics
1314
Глеб Тищенко
М
Україна
Харків
Resolute Logistics
1313
Илья Животовский
М
Україна
Харків
Resolute Logistics
1312
Alexander Miasoiedov
М
Україна
Kharkiv
Grid Dynamics & DAXX
1311
Dmytro Kravchuk
М
Україна
Kharkiv
Grid Dynamics & DAXX
1310
Сергей Осман
М
Україна
Харків
CS Ltd
1309
Виталий Приходько
М
Україна
Харків
Avanquest
1308
Вячеслав Локойда
М
Україна
Харків
Avanquest
1307
Ганна Брежнєва
Ж
Україна
Харків, Харківська область
1306
Юрій Молочко
М
Україна
Харків
МК Харків
1305
Наталія Бочарова
Ж
Україна
Харків
1304
Anastasiia Shmatko
Ж
Україна
місто Харків
1303
Дмитро Стогній
М
Україна
Харків
1302
Евгений Проценко
М
Україна
Слобожанский
1301
ATIS ZAHARANS
М
Латвія
Riga
1300
Дмитрий Шоломко
М
Україна
Харьков
1299
Олександр Малий
М
Україна
Харьків
1298
Юлія Андреєва
Ж
Україна
Харків
United Sports Community
1297
Артем Іванов
М
Україна
Харків
1296
Михайло Гончаренко
М
Україна
Харків
1295
Олександр Воробойв
М
Україна
Харьків
Беги,Воробей,беги!
1294
Микита Троянов
М
Україна
Харків
Phoenix Sport Club
1293
Олег Адамовский
М
Україна
Харьков
1939
1292
Ігор Дербеньов
М
Україна
Харків
EPAM
1291
Ірина Дмитрієвська
Ж
Україна
Харків
Phoenix Sport Club
1290
Олександр Волошин
М
Україна
Харків
1289
Костянтин Стародумов
М
Україна
Херсон
1288
Мария Сефер
Ж
Україна
Харьков
1287
Софія Гайворонська
Ж
Україна
Харьков
1286
Ксения Николенко
Ж
Україна
Харків
Fitness club SportZone
1285
Сергей Тур
М
Україна
Харків
Fitness club SportZone
1284
Олег Мирошниченко
М
Україна
Харків
Fitness club SportZone
1283
Анастасия Колбасицкая
Ж
Україна
Харків
XCDS
1281
Shmatko Vyacheslav
М
Україна
Харків
1280
Сагайдачный Владислав
М
Україна
Харьков
1279
Анри Петросян
М
Україна
Киев
1278
Олександр Ківа
М
Україна
Харків
1277
Аліна Погрібніченко
Ж
Україна
Харків
1276
Антон Сідоренко
М
Україна
Харків
1275
Роман Коваленко
М
Україна
Харків
Intechsoft
1274
Олександр Карін
М
Україна
Харків
1273
Олександр Волошин
М
Україна
Харків
1272
Дещенко Андрей
М
Україна
Харьков
Phoenix
1271
Витко Вадим
М
Україна
Харьков
Raskrutka
1270
Аліна Радченко
Ж
Україна
Харьков
1269
Артур Маргарян
М
Україна
Харків
1267
Головко Мария
Ж
Україна
Харьков
Phoenix
1266
Ярослав Карпенко
М
Україна
Харків
1265
Аліна Карпенко
Ж
Україна
Харків
1264
Артур Солошенко
М
Україна
Харків
1263
Галина Щудляк
Ж
Україна
Харків
1262
Дмитро Козлов
М
Україна
Харків
1261
Diana Raidaeva
Ж
Україна
Kharkiv
1260
Анжелика Ладан
Ж
Україна
Харьков
1259
Дмитро Степанов
М
Україна
Харьков
1258
Екатерина Костюченко
Ж
Україна
Харьков
1257
Андрей Нижник
М
Україна
Харків
1256
Сергей Шпак
М
Україна
Харьков
Kinky Kharkiv
1255
Іван Анцибор
М
Україна
Харків
Herbalife Team
1254
Андрей Мясоед
М
Україна
Киев
1253
Игорь Тверитников
М
Україна
Харьков
1252
Тетяна Плетньова
Ж
Україна
Харків
1251
Юрій Сагайдашніков
М
Україна
Харків
1250
Руслан Котляр
М
Україна
харьков
1249
Даниил Овчаренко
М
Україна
Харьков
1248
Василий Третьяк
М
Україна
Харьков
1247
Олег Кислий
М
Україна
Велика Лепетиха
1246
Тетяна Іванченко
Ж
Україна
Харків
1245
Анна Гречко
Ж
Україна
Харків
SourceАngel.dk
1244
Никита Ковалев
М
Україна
Харьков
Source Angel.dk
1243
Мессаки Эрик
М
Україна
Харків
Outcrowd
1242
Айрапетян Карен
М
Україна
Харків
Outcrowd
1241
Алимаскина Наталия
Ж
Україна
Харків
Outcrowd
1240
Антон Денисенко
М
Україна
Харків
Plarium Run Club
1239
Владислав Бардашов
М
Україна
Харьков
Squad UA Runners
1238
Антон Таран
М
Україна
Харьков
1237
Анна Водопьянова
Ж
Україна
Харьков
Gambody
1236
Микола Сірик
М
Україна
Харків
1235
Сергей Курбатов
М
Україна
Харьков
G5 Games
1234
Владислав Гунбин
М
Україна
Харьков
G5 Games
1233
Алескей Харитоненко
М
Україна
Харьков
G5 Games
1232
Денис Шум
М
Україна
Харьков
1231
Артем Фредюк
М
Україна
Харьков
1230
Володимир Фредюк
М
Україна
Харьков
Хамелеон
1229
Дмитро Маркідов
М
Україна
Харків
Vinzapros
1228
Владислав Липівець
М
Україна
Харків
1227
Сергей Буйный
М
Україна
Харьков
1226
Денис Фомин
М
Україна
Харьков
1225
Сергій Кошман
М
Україна
Харків
1224
Олег Омельченко
М
Україна
Харків
Альянс-2003
1223
Максим Юдин
М
Україна
Харьков
Бегу за деда!
1222
Микита Суконко
М
Україна
Харків
1221
Алина Запорожская
Ж
Україна
Харків
SourceАngel.dk
1220
Дмитрий Мазун
М
Україна
Харьков
1219
Євген Панько
М
Україна
Харків
1218
Крістіна Мелкумян
Ж
Україна
Харків
1217
Дмитро Сосонний
М
Україна
Харків
1216
Шупа-Дуброва Анна
Ж
Україна
Харьков
Chameleon
1215
Егор Тищенко
М
Україна
Кегичевка
1214
Кароліна Присяжнюк
Ж
Україна
Чернівці
1213
Константин Карчевский
М
Україна
Харків
1212
Євген Соломаха
М
Україна
Харків
1211
Дмитро Железняк
М
Україна
Харків
1210
Виктор Тереховский
М
Україна
Харьков
1209
Екатерина Тереховская
Ж
Україна
Харьков
1208
Роман Карпенко
М
Україна
Харьков
1207
Максим Синкевич
М
Україна
Харьков
1206
Євгенія Івлієва
Ж
Україна
Ялта
1205
Volodymyr Zabolotnyi
М
Україна
Kharkiv
1204
Анаит Чернобай
Ж
Україна
Харьков
1203
Oleg Gritsyna
М
Росія
Одинцово
USC
1202
Alexey Maltsev
М
Україна
Kharkiv
USC
1201
Гладких Илья
М
Україна
Харьков
1200
Олександр Шелуденков
М
Україна
Сєвєродонецьк
1199
Андрій Бондар
М
Україна
Одеса
1198
Фоменко Сергій
М
Україна
Харьков
1197
Евгений Бабко
М
Україна
Запорожье
1196
Дьомінов Василь
М
Україна
Харків
1195
Станислав Щербак
М
Україна
Харків
1194
Florian Kuechler
М
Німеччина
Hamburg
KM Running Club
1193
Микола Максименко
М
Україна
Харків
Lozova Machinery
1192
Наталія Малюта
Ж
Україна
Донецьк
United Sports Commynity
1191
Тетяна Череміс
Ж
Україна
Харків
United Sports Commynity
1190
Михайло Iваницкий
М
Україна
Харкiв
1189
Марина Рета
Ж
Україна
Харків
1188
Вадим Корсун
М
Україна
Харків
1187
Богдан Коваленко
М
Україна
Харьков
1186
Семен Гомонюк
М
Україна
Харків
1185
Марина Обертович
Ж
Україна
Харьков
1184
Игорь Ржевский
М
Україна
Харьков
SmartON Умный Дом
1183
Ірина Максимова
Ж
Україна
Харків
1182
Денис Гонтарь
М
Україна
Харьков, Харьковская обл.
1181
Анатолій Пятих
М
Україна
Харків
1180
Станіслав Мірошник
М
Україна
Харків
1179
Ірина Таран
Ж
Україна
Харків
1178
Назаров Сергей
М
Україна
Харків
Art Development
1177
Макаровец Алина
Ж
Україна
Харьков
Andersen
1176
Юлия Смеян
Ж
Україна
Харьков
1175
Vitalii Smiian
М
Україна
Kharkiv
1174
Валерия Захарова
Ж
Україна
Харьков
the_fluffy
1173
Андрiй Божко
М
Україна
Харкiв
1172
Максим Самофалов
М
Україна
Харків
1171
Ігор Трофимов
М
Україна
Харків
1170
Artem klyzhenko
М
Україна
Kharkov
1169
Alex Nerovnyi
М
Україна
Kharkiv
1168
Юрій Іванечко
М
Україна
Тернопіль
Ternopil Running Club
1167
Вадим Пенчак
М
Україна
Харків
1166
Олег Кузнецов
М
Україна
Харьков
1165
Анатолий Бондаренко
М
Україна
Одесса
1164
Анатолій Буряков
М
Україна
Ізюм
1163
Олександр Бондаренко
М
Україна
Харьков
1162
Ольга Азовцева
Ж
Україна
Харків
1161
Леонід Юрченко
М
Україна
Харків
1160
Ілля Саносян
М
Україна
Харків
1159
Зекун Юрій
М
Україна
Харків
УБД
1158
Сиволоцкий Виталий
М
Україна
Харьков
Andersen
1157
Іван Анцибор
М
Україна
Харків
HERBALIFE TEAM
1156
Юрій Староверський
М
Україна
Ківерці
1155
Максим Богачов
М
Україна
Харьков
1154
Торопов Денис
М
Україна
Харьков
Andersen
1153
Максим Сокол
М
Україна
Харків
Netpeak
1152
Оксана Бедило
Ж
Україна
Харьков
1151
Максим Шляховий
М
Україна
Харків
1150
Виталий Овчаренко
М
Україна
Харьков
1149
Елена Кесарева
Ж
Україна
Харків
1148
Юлия Васильева
Ж
Україна
Харьков
1147
Антон Васильев
М
Україна
Харьков
1146
Ольга Беседіна
Ж
Україна
місто Харків
Phoenix Sport Club
1145
Марія Ліщинська
Ж
Україна
Харків
1144
Ольга Тимощук
Ж
Україна
Харьков
Tym team
1143
Анна Гой
Ж
Україна
Харков
USC
1142
Валерій Козіна
М
Україна
Харків
1141
Віталій Жаровський
М
Україна
Київ
1140
Artem Klyzhenko
М
Україна
Kharkov
Chameleon
1139
Екатерина Колисниченко
Ж
Україна
Харьков
XCDS
1138
Кошеленко Віталій
М
Україна
Харків
Aimprosoft
1137
Роман Шаповалов
М
Україна
Харків
1136
Олексій Кудрявцев
М
Україна
Харків
1135
Куршацов Андрей
М
Україна
Харьков
Squad UA Runners
1134
Віталій Пасічник
М
Україна
Харків
1133
Олег Карбан
М
Україна
Харьков
1132
Денис Іванченко
М
Україна
Харків
1131
Андрій Осипенко
М
Україна
Киев
1130
Владислав Болобон
М
Україна
Харків
1129
Дмитро Больгшуткін
М
Україна
Харків
1128
Ольга Крюкова
Ж
Україна
Харьков
1127
Ключнікова Анна
Ж
Україна
Харків
1126
Анжеліка Лядова
Ж
Україна
Харків
1125
Тетяна Лядова
Ж
Україна
Харків
1124
Евгений Стефанов
М
Україна
Харьков
1123
Павел Скуменко
М
Україна
Харьков
1122
Олена Ворошилова
Ж
Україна
Харків
1121
Владислав Мацвей
М
Україна
Харків
ХНУРЕ
1120
Мария Панчишная
Ж
Україна
Харьков
1119
Роман Ступар
М
Україна
Слов'янськ
1118
Андрей Костромин
М
Україна
Харьков
1117
Vadym Agarkov
М
Україна
Kharkiv
1116
Янина Морозова
Ж
Україна
Харьков
1115
БЕЗВЕСИЛЬНЫЙ Алексей
М
Україна
Харьков
Gorcafe1654, FLG
1114
Арина Молочкова
Ж
Україна
Днепр
1113
Максим Чубченко
М
Україна
Дніпро
1112
Алёхин Владислав
М
Україна
Харків
1111
Гладкий Денис
М
Україна
Киев
1110
Alina Odintsova
Ж
Україна
Харьков
1109
Юлия Лянная
Ж
Україна
Харьков
1108
Денис Торопов
М
Україна
1107
Александр Иванченко
М
Україна
Харьков
1106
Олег Адамовский
М
Україна
Харьков
1105
Чебітько Олексій
М
Україна
Харьков
1104
Ілля Адов
М
Україна
Харків
Kentura
1103
Бутенко Євгеній
М
Україна
Харьков
1102
Корнеенков Роман
М
Україна
Харьков
1101
Култишев Дмитро
М
Україна
Дніпро
1100
Караван Наталья
Ж
Україна
Харьков
КП"Харьковский метрополитен"
1099
Петро Петрик
М
Україна
Kyiv
1098
Демченко Дмитрий
М
Україна
Харьков
1097
Виктория Золотухина
Ж
Україна
Харьков
1096
Юлия Чиркова
Ж
Україна
Харьков
1095
Oleg Daroszewski
М
Польща
Poznan
1094
Віталій Юрійович
М
Україна
Харьков
Team404
1093
Филимонов Павел
М
Україна
Харьков
1092
Юрий Лактионов
М
Україна
Харьков
Супермаркет РОСТ
1091
Федотьев Артур
М
Україна
Харьков
Andersen
1090
Ченцова Юлия
Ж
Україна
Харьков
1089
Кузева Антонина
Ж
Україна
Харьков
1088
Віра Цибенко
Ж
Україна
Одеса
I love running
1087
Чиненова Кристина
Ж
Україна
Харьков
1086
Юрий Ефимов
М
Україна
Харьков
Gambody
1085
Tetiana Pidhorna
Ж
Україна
Київ
1084
Марина Погорелая
Ж
Україна
Харьков
KIT
1083
Олена Чернова
Ж
Україна
Маріуполь
1082
Денис Труфакін
М
Україна
Харків
1081
Базалийский Олег
М
Україна
Киев
KUZIN TEAM/MC “TARAS BULBA”
1080
Денис Луньов
М
Україна
Харьков
1079
Андрей Лопатин
М
Україна
Харьков
1078
Остапішен Артем
М
Україна
Харків
1077
Алексей Катасонов
М
Україна
Первомайський
1076
Ольга Кодацька
Ж
Україна
Первомайский
1075
Cетдікова Юлія
Ж
Україна
Харьков
EPAM
1074
Юлiя Велентеенко
Ж
Україна
Харків
1073
Юлія Чернобай
Ж
Україна
Харьков
EPAM
1072
Сергій Каменський
М
Україна
Харків
IPCOM
1071
Александр Толочек
М
Україна
Харьков
Team404
1070
Чиркова Юлия
Ж
Україна
Харьков
1069
АНТОН САВИЧ
М
Україна
Харків
1068
Кислинський Олександр
М
Україна
Харків
Triolan
1067
Єгоров Михайло
М
Україна
Харків
1066
Shmatko Dmytro
М
Україна
Харьков
Perfectorium
1065
Максим Павлов
М
Україна
Харків
1064
Юрій Андрусенко
М
Україна
Харків
КДЮСШ №1 ХАРКІВ
1063
Влад Сокольцов
М
Україна
Київ
1062
Дмитрий Евпатов
М
Україна
Харьков
1061
Мария Мансырова
Ж
Україна
Лозовая
1060
Нельга Ирина
Ж
Україна
Харьков
1059
Odincova Yuliya
Ж
Україна
Харьков
Academy SMART
1058
Роман Горюн
М
Україна
Люботин, Харківська обл.
4F KHARKIV TEAM
1057
Поліна Пилипенко
Ж
Україна
Харків
Theodoros
1056
Василь Давидюк
М
Україна
Харків
1055
Господинова Алина
Ж
Україна
Харків
1054
Челпанова Вера
Ж
Україна
Харьков
1053
Bartosh Mykola
М
Україна
Kharkiv
KIT
1052
Мария Путря
Ж
Україна
Харьков
Apriori Team
1051
Шуляк Анна
Ж
Україна
Харьков
Kharkiv Road Runners
1050
Катерина Кучер
Ж
Україна
Київ
1049
Бабич Максим
М
Україна
Харьков
Chameleon
1048
Григорій Виноградов
М
Україна
місто Павлоград
1047
Владислава Петровська
Ж
Україна
Запоріжжя
1046
Ніна Кривонос
Ж
Україна
Харків
1045
Капустюк Антон
М
Україна
Харків
1044
Тарас Живокоренцев
М
Україна
Харків
Zhyvokorentsev Sport Club
1043
Юлия Медведева
Ж
Україна
Харьков
Relaxan
1042
Геннадій Бібік
М
Україна
Куп'янськ
1041
Александр Коваленко
М
Україна
Харьков
S-engineering
1040
Serhii Kryvonosenko
М
Україна
Харків
ROTORMASH
1038
Станислав Грищенко
М
Україна
Харьков
1037
Владимир Говоруха
М
Україна
Харьков
1036
Максим Гузенко
М
Україна
Харьков
1035
Александр Сиробаба
М
Україна
Kharkiv
Епам
1034
Марина Бурсова
Ж
Україна
Харків
1033
Татьяна Шовкомуд
Ж
Україна
Харьков
1032
Степан Слюсар
М
Україна
Ківерці
1031
DIANA NAGORNA
Ж
Україна
Kharkov
1030
Matt Maki
М
Україна
Kyiv
1029
Марина Шевякова
Ж
Україна
Харьков
1028
Дмитро Жуковський
М
Україна
Сєвєродонецьк
1027
Сергій Біланчук
М
Україна
Харків
SquadUaRunners
1026
Андрій Мухін
М
Україна
Сєвєродонецьк
1025
Vladyslav Sas
М
Україна
Kharkiv
SAS
1024
Валерій Константинов
М
Україна
Харків
1023
Антон Дерев'янко
М
Україна
Харків
error
Учасників: 0
Підсумок: 0 грн